VI Kopernikańskie Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych
II Toruńskie Sympozjum Doktorantów Nauk Przyrodniczych

Organizatorzy szóstej, ogólnopolskiej edycji Kopernikańskiego Sympozjum Studentów Nauk Przyrodniczych pragną serdecznie zaprosić studentów studiów pierwszego, drugiego stopnia kierunków przyrodniczych, i nie tylko, do udziału w konferencji, która odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w Toruniu (Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Wydział Nauk o Ziemi - mapa, www, info).

VI KSSNP oraz II TSDNP to wspólne przedsięwzięcie Kół Naukowych Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska, Wydziału Nauk o Ziemi Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Głównym zadaniem, które postawili sobie organizatorzy tej konferencji jest promowanie interdyscyplinarnego podejścia do badań poprzez wymianę myśli między akademicką społecznością młodych naukowców kierunków przyrodniczych. KSSNP niejednokrotnie jest miejscem, w którym młodzi badacze stawiają swoje pierwsze kroki w wielkim świecie nauki i poszerzają horyzonty myślowe. To właśnie tutaj wygłaszają swoje pierwsze konferencyjne prelekcje, prezentują pierwsze postery. Staramy się aby zawsze to miało miejsce w przyjaznej atmosferze.

Najaktualniejsze informacje dotyczące programu, terminów, noclegów oraz innych kwestii organizacyjnych umieszczone są (lub zostaną) na niniejszej stronie internetowej, a także naszym funpage na facebooku. Po zapoznaniu się z działami, do których adresy umieszczone są po lewej (szczególnie FAQ, gdzie na bieżąco umieszczone będą najczęściej zadawane pytania) wszelkie dodatkowe wątpliwości prosimy kierować na adres mailowy umieszczony w dziale kontakt.

Gorąco zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w VI KSSNP i II TSDNP. Do zobaczenia w Toruniu!